Londýn je super

Dva dni jsou na Londyn urcite malo a stacili jsme ho vlastne jen skouknout, ale je to tu fajn. Coventgarden poulicnich umelcu, Trafalgar plny turistu a Picadilly pro svou znamou reklamni plochu prosli jsme se po nabrezi, chvilku cekali a nedockali se nejakeho Lorda u radnice a samozrejme Towerbridge.

IMG_3341.jpg IMG_3369.jpg IMG_3525.jpg

Jane – nase pani domaci nam poradila „one day ticket“ coz je super protože doprava je jinak strasnej mazec. Jane je vubec super. Dela nam tradicni anglickou snidani Bacon&egg s toustem – zasyti hodne. Přes den jíme nejvíc tousty, sushi a bagetky.

Včera jsem se taky konečně rozhodl o další cestě – vyhrála to Polynésie. Na náměstíčku před VICTORIA STATION jsem zašel do cestovky ‚STA-TRAVEL‘ a zde s velmi příjemnou obsluhou a Honzou na uchu rozhodoval. Dnes mi to letí z Heathrow a přes L.A. jsem v PAPEETE 6/5 ráno. Tady počkám na parťáka a budeme pokračovat v bezcílném putování po rajských ostrovech, což zní jako dobrý plán. Dobíjím ještě baterky ve fotítku :)

VŠECHNY FOTOGRAFIE LONDON

1 komentář

  1. Zdraví Funney ! oči dokořán, ať ti nic neuteče ! Až budeš tam dole vpravo, ty UFO prosím fotit všechny druhy ne jako minule si vybirat, thx :) F.

Komentáře nejsou povoleny.